+371 6 777 1443 res@balticbeach.lv

Hydro therapy

SPA programs with underwater massage

SPA programmas sastāv no vairākām procedūrām – ķermeņa ādas attīrīšanas, zemūdens masāžas, kosmētiskās ietīšanas, kā arī kopjošā produkta uzklāšanas. Procedūras papildina cita citu, ļaujot panākt labāku rezultātu ķermeņa figūras veidošanā, svara samazināšanā, ādas tvirtuma iegūšanā un atjaunošanā.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Underwater massages

Zemūdens masāža notiek pēc vispārējiem klasiskās masāžas principiem visam ķermenim, vienīgi šajā gadījumā nevis speciālists ar savām rokām, bet ar ūdens spiediena strūklu iedarbojas uz cilvēka ķermeni. Tā kā ne tikai pašam ūdenim ir spiediens, bet papildus arī strūklas radītais spiediens. Šī masāža ir spēcīgāka par roku masāžu, turklāt ārstniecisko efektu klients iegūst arī no paša ūdens. Zemūdens masāžu izmanto ne tikai profilaktiskos un ārstnieciskos, bet arī estētiskos nolūkos (ķermeņa apkārtmēra samazināšana, figūras veidošana, celulīta un aptaukošanās ārstēšana).

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Bathing

Vannas pelde ir viena no vecākajām ārstniecības metodēm. Šo metodi ir gadsimtiem ilgi pielietojuši mūsu senči. Peldes ir noderīgas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tās pielieto higiēniskos nolūkos, organisma stiprināšanai, veselības nostiprināšanai un profilaktiskos nolūkos. Patīkama un aromātiem bagāta vannas pelde mazinās nogurumu, nomierinās nervu sistēmu, aizkavēs ādas novecošanos, uzlabos tās izskatu un attīrīs ādu. Augu ārstnieciskās vielas, nokļūstot caur ādu organismā, sekmēs tā atveseļošanos un uzlabos pašsajūtu. Pēc peldes miesa iegūs neparastu smaržu. Vannas sniedz lielu atveseļošanas un kosmētiskas dabas efektu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aqua – Laminaria

Programma sastāv no pīlinga masāžas visam ķermenim ar jūras sāli un aļģēm. Pēc tam tiek veikta zemūdens masāža ar jūras aļģēm. Procedūras turpinājumā klients tiek ietīts dzīvās laminārijas aļģu lapās un relaksējas zem termosegas. Procedūras noslēgumā visam ķermenim tiek uzklāta laminārijas eļļa. Procedūrai ir mineralizējošs, detoksificējošs un figūru veidojošs efekts.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aqua – SPA Prestige

Programma sastāv no pīlinga masāžas ar jūras sāli, pēc kuras uzklāj jūras aļģu masku. Kamēr klients relaksējas maskā, meistars veic reflektoro pēdu masāžu un masāžu kājām līdz ceļgaliem. Procedūras noslēgumā meistars ar masāžas kustībām uzklāj barojošu un mitrinošu krēmu visam ķermenim.
Procedūrai ir izteikts detoksificējošs un figūru veidojošs efekts.Programma sastāv no pīlinga masāžas ar jūras sāli, pēc kuras uzklāj jūras aļģu masku. Kamēr klients relaksējas maskā, meistars veic reflektoro pēdu masāžu un masāžu kājām līdz ceļgaliem. Procedūras noslēgumā meistars ar masāžas kustībām uzklāj barojošu un mitrinošu krēmu visam ķermenim.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aqua – Secret of Youth

Zemūdens masāža ar maralbriežu ragu ekstraktu. Procedūras rezultātā tiek stiprināta imunitāte un dzīves tonuss.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Emerald

Zemūdens masāža ar dabisko skuju ekstraktu. Procedūrai piemīt relaksējošs un tvirtumu uzlabojošs efekts.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Amber

Zemūdens masāža ar dabisko dzintara eliksīru. Procedūra veicina organisma enerģizāciju un atjaunošanu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Seawater

Zemūdens masāža ar jūras ūdeni. Procedūra veicina organisma mineralizāciju un jaunas figūras veidošanu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Detox

Zemūdens masāža ar jūras aļģēm. Procedūrai piemīt izteikts detoksificējošs efekts.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Contouring

Zemūdens masāža ar jūras sāli. Procedūra uzlabo audu tvirtumu un samazina ķermeņa apjomu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Body Relax

Zemūdens masāža ar lavandas ekstraktu. Procedūrai piemīt izteikts relaksējošs efekts.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Classical underwater massage

Zemūdens masāža ar ūdeni bez aromātiskām piedevām. Procedūra ir rekomendējama pie kustību un balsta aparāta slimībām, kā arī celulīta ārstēšanai un figūras veidošanai.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Milk bath for children

Bērniem ļoti patīk izmantot piena vannu ar garšīgām piedevām (zemenes, persiks, šokolāde). Procedūra uzlabo bērna miegu un stiprina imunitāti.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aromatic bath “Cleopatra”

Aromātiska vanna ar dabisko pienu un smaržīgām aromātiskām eļļām (roze, lavanda, jasmīns, ceriņi, maijpuķīte utt.). Procedūrai ir atjaunojošs un barojošs efekts kopā ar patīkamu relaksāciju.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aromatic bath “Secret of Youth”

Aromātiska vanna ar maralbriežu ragu ekstraktu. Procedūras rezultātā tiek stiprinātā imunitāte un dzīves tonuss.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aromatic bath Emerald

Ārstnieciska vanna ar dabisko skuju ekstraktu, kas piešķir vannas ūdenim piesātinātu smaragda krāsu. Procedūra sniedz dubultu rezultātu: relaksāciju un figūras slaidumu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Bath with Latvian herbs

Ārstnieciska vanna ar Latvijas zālīšu uzlējumu, kas tiek gatavots tieši pirms vannas. Zālītes (piparmētra, kumelītes, brūklenes lapas, kliņģerītes utt.) vāc speciālisti Latvijas laukos noteiktā ziedēšanas periodā, kad tām ir visizteiktākais dziednieciskais efekts. Vanna rekomendējama vispārīgas organisma stiprināšanas nolūkos, ādas un alerģisku slimību ārstēšanai, kā arī pie miega traucējumiem.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Bischofite bath with lavender

Minerālās vannas veids, kas ir rekomendējams mugurkaula un balsta un kustību aparāta slimību ārstēšanai. Procedūras laikā organisms tiek bagātināts ar minerāliem, kas veicina stresa mazināšanos, sāpju un iekaisuma atvieglojumu, tūskas noņemšanu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Pearl bath

Procedūras laikā klients guļ vannā uz speciāla režģīša, caur kuru ar spiedienu tiek piegādāts gaiss, tādējādi apvelkot un masējot ķermeni ar sīkiem pērļu burbulīšiem. Procedūras rezultātā tiek uzlabots asinsrite un limfātiskā plūsma, audu tvirtums un vielmaiņa, kā arī tiek noņemts nogurums un stress, uzlabojot miegu. Procedūra ir ieteicama gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Ozone bath

Procedūras laikā klients guļ vannā uz masāžas paklāja, caur kuru no speciāla aparāta tiek piegādāts ozons. Procedūras rezultātā organisms tiek apgādāts ar skābekli, kas stiprina imunitāti un organisma izturību.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Charcot Shower

Šarko duša ir viena no iecienītākajām ūdens dziedniecības procedūrām, kuru ar lieliskiem rezultātiem pielieto kā ārstniecības nolūkos, tā arī skaistumkopšanā. Procedūras laikā cilvēka ķermenis tiek vispārēji masēts ar spēcīgām dažādas temperatūras ūdens strūklām ar spiedienu no 1.5 līdz 3 atmosfērām. Šarko duša uzlabo asinsriti, limfas atteci, vielmaiņu, audu trofiku un vielmaiņas galaproduktu izvadīšanu, palīdz risināt liekā svara un celulīta problēmas, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, novēršot depresiju un bezmiegu. Pēc Šarko dušas procedūras jūtama ķermeņa muskulatūras tonusa un vispārējās organisma pašsajūtas uzlabošanās.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

x

x

x
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
x