+371 6 777 1443 res@balticbeach.lv

Mud therapy

Therapeutic SPA treatments

Ārstnieciskas SPA programmas sastāv no vairākām procedūrām – ķermeņa ādas attīrīšanas, ārstnieciskās vannas, kosmētiskās ietīšanas, kā arī kopjoša produkta uzklāšanas. Procedūras papildina cita citu, ļaujot panākt labāku rezultātu ķermeņa figūras veidošanā, svara samazināšanā, ādas tvirtuma iegūšanā un atjaunošanā.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Ozocerite treatment

Ozokerīts - ir kalnu vaskam līdzīgs minerāls brūnā krāsā ar petrolejas smaku. Ozokerīta terapijas dziednieciskajā darbībā svarīgākā nozīme ir siltumam, kas ilgstoši ietekmē audus aplikācijas apvidū, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, mazina iekaisumu, sāpes un spazmas, kā arī veicina audu atjaunošanās procesus. Ozokerīta aplikācijas visbiežāk lieto kustību aparāta slimību ārstēšanā, kā arī iekšķīgo orgānu, nervu sistēmas u. c. slimību ārstēšanā.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Water beds

Ūdens gultas ar dažādiem temperatūru režīmiem un patīkami viļņainām masāžas svārstībām. Procedūras rezultāts ir dziļa muskuļu atslābināšanās un pilnīga relaksācija, stresa un saspringuma noņemšana, miega uzlabošanās. Procedūra uz ūdens gultas ir pielīdzināma pilnvērtīgam 6 stundu miegam. Ūdens gultas tiek piedāvātas kā atsevišķa procedūra, kā arī kopā ar ietīšanu, apvienojot relaksāciju ar kosmētisko efektu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Mud wrapping

Procedūras tiek veiktas tikai uz dažādu veidu ūdens gultām (Bezsvara stāvoklis, Jūrmalas vilnis vai Soft pack).* *Ja klients vēlas mainīt gultas veidu, standarta cena 58 EUR paliek nemainīga. Ķermeņa ietīšanas procedūra sastāv no 3 fāzēm:
1) kosmētiskā līdzekļa ar bioloģiski aktīvu vielu uzklāšana visam ķermenim;
2) ietīšana organiskajā plēvē;
3) ietīšana 36-38 grādu (C) siltā vidē (termosegā, “Soft pack” iekārtā, “Jūrmalas vilnis” iekārtā, “Bezsvara stāvoklis” iekārtā).Procedūras tiek veiktas tikai uz dažādu veidu ūdens gultām (Bezsvara stāvoklis, Jūrmalas vilnis vai Soft pack).* *Ja klients vēlas mainīt gultas veidu, standarta cena 58 EUR paliek nemainīga. Ķermeņa ietīšanas procedūra sastāv no 3 fāzēm:
1) kosmētiskā līdzekļa ar bioloģiski aktīvu vielu uzklāšana visam ķermenim;
2) ietīšana organiskajā plēvē;
3) ietīšana 36-38 grādu (C) siltā vidē (termosegā, “Soft pack” iekārtā, “Jūrmalas vilnis” iekārtā, “Bezsvara stāvoklis” iekārtā).

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Mud applications

Ķemeru dūņu atradne ir Latvijas lepnums, tā ir slavena visā pasaulē, jau sākot no 19. gs. Izsenis dūņas tiek uzskatītas par visu slimību dziednieku. Tām piemīt izteikts pretiekaisuma, antibakteriāls, prettūsku efekts, kā arī daudzas citas ārstnieciskās īpašības. Dūņas tiek uzklātas aplikāciju veidā pie 38-42 grādu (C) temperatūras. To pārklājuma slānis sasniedz 10 cm. Lai veiktu šīs procedūras, ir nepieciešamas ārsta rekomendācijas un norīkojums.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Birch Pitch

Procedūra sākas ar ķermeņa ietīšanu bērza darvā uz ūdens gultas “Jūrmalas vilnis”. Pēc tam tiek piedāvta aromātiskā vanna ar Alpu zālītēm.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Black Gold

Procedūra sākas ar ķermeņa ietīšanu naftalānā uz ūdens gultas “Jūrmalas vilnis”.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Pure Source

Pirms programmas sākuma meistars fiksē klienta svaru. Programma sākas ar detoksa kapsulu, kura sastāv no dabiskām zālītēm un augļiem, kam seko ārstnieciskā vanna ar dabisko terpentīnu. Pēc tās tiek veikta visa ķermeņa ietīšana uz ūdens gultas “Jūrmalas vilnis”, kuras laikā klients elpo skābekļa inhalāciju un seja tiek apmazgāta ar rožūdeni. Procedūras noslēgumā tiek atkārtoti fiksēts svars. Vidējais svara zudums procedūras laikā ir no 300 g līdz 2 kg.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Clay wrapping

Visa ķermeņa ietīšana mālos – zilie māli ar piedevām: šungīts, žeņšeņs, aļģes. Māls – tā ir dabas bagātība, kurai piemīt ārstnieciski atjaunojošs spēks, kā arī antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība, organisma detoksifikācija, vielmaiņas procesa veicināšana, liekā svara samazināšana un celulīta ārstēšana. Ietīšana mālos notiek uz relaksējošas ūdens gultas zem zvaigžņotas debess, kas veicina vēl labāku atslābumu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Sapro – sapropel mud

Visa ķermeņa ietīšana dūņās – ezera atradne (Latvija). “Sapro” maska, sasildīta līdz 37-38 grādiem, tiek uzklāta uz ķermeņa 2-3 mm slānī, kam seko ietīšana organiskajā plēvē un ūdens segā uz relaksējošas ūdens gultas. Zvaigžņotas debess efekts (gaismas terapija) pastiprina procedūras efektu un veicina vēl labāku atslābumu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Ischia Island Treasures – volcanic mud

Visa ķermeņa ietīšana dūņās – Iskijas salu atradne. “Iskijas salas dārgumu” maska, sasildīta līdz 37-38 grādiem, tiek uzklāta uz ķermeņa 2-3 mm slānī, kam seko ietīšana organiskajā plēvē un ūdens segā uz relaksējošas ūdens gultas. Zvaigžņotas debess efekts (gaismas terapija) pastiprina procedūras efektu un veicina vēl labāku atslābumu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Kemeri – peaty mud (application for a half of the body)

Dūņu aplikācijas tiek uzliktas 10 cm slānī, izmantojot stacionāru kušeti,
šādā secībā: Ķemeru dūņas (38-42 grādi) tiek uzliktas uz puses ķermeņa saskaņā ar ārsta norīkojumu, kam seko ietīšana organiskajā plēvē un aitas vilnas segā. Šī ir tradicionālā dūņu uzklāšanas tehnoloģija, kas ir saglabājusies no 19. gs.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Kemeri – peaty mud (application for problem areas)

Dūņu aplikācijas tiek uzliktas 10 cm slānī, izmantojot stacionāru kušeti,
šādā secībā: Ķemeru dūņas (38-42 grādi) tiek uzliktas uz problēmzonām saskaņā ar ārsta norīkojumu, kam seko ietīšana organiskajā plēvē un aitas vilnas segā. Šī ir tradicionālā dūņu uzklāšanas tehnoloģija, kas ir saglabājusies no 19. gs.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aroma Dead Sea – sea mud

Visa ķermeņa ietīšana dūņās – Nāves jūras atradne. “Aroma Dead Sea” maska, sasildīta līdz 37-38 grādiem, tiek uzklāta uz ķermeņa 2-3 mm slānī, kam seko ietīšana organiskajā plēvē un ūdens segā uz relaksējošas ūdens gultas. Zvaigžņotas debess efekts (gaismas terapija) pastiprina procedūras efektu un veicina vēl labāku atslābumu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Kemeri – peaty mud (application for children feet)

Dūņu aplikācijas tiek uzliktas 5 cm slānī, izmantojot stacionāru kušeti, šādā secībā: Ķemeru dūņas (38-42 grādi) tiek uzliktas uz pēdiņām, kam seko ietīšana organiskajā plēvē un aitas vilnas segā. Šī ir tradicionālā dūņu uzklāšanas tehnoloģija, kas ir saglabājusies no19. gs.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Kemeri – peaty mud (the full-body application)

Dūņu aplikācijas tiek uzliktas 10 cm slānī, izmantojot stacionāru kušeti, šādā secībā: Ķemeru dūņas (38-42 grādi) tiek uzliktas visam ķermenim saskaņā ar ārsta norīkojumu, kam seko ietīšana organiskajā plēvē un aitas vilnas segā. Šī ir tradicionālā dūņu uzklāšanas tehnoloģija, kas ir saglabājusies no 19. gs.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

x

x

x
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
x