+371 6 777 1443 res@balticbeach.lv

Relax

The Banja

Īstie krievu pirts cienītāji ir aicināti uz unikālu pirts kompleksu „The Баня”.
Izbaudiet pēršanu ar pirtsslotām un kontrasta ierīvēšanu ar ledu, pīlinga masāžu ar jūras sāli un dabisko medu, kā arī daudzām citām pirts procedūrām un tradicionāliem krievu gardumiem.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

The Garden

Ūdens relaksācijas centrs ”The Garden” apvieno sevī četru dabas stihiju
– ūdens, uguns, gaisa un zemes – secīgu mijiedarbību. Centrā atrodas dzintara pirts ar citrusa aromātu, Old Wood Sauna no melnā alkšņa un apses, tradicionālā turku pirts Hammam, aromātiskā pirts Rasul, baseins ar siltu jūras ūdeni, burbuļvanna, Kneipa kontrasta ūdens celiņš un piedzīvojumu duša.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Water beds

Ūdens gultas ar dažādiem temperatūru režīmiem un patīkami viļņainām masāžas svārstībām. Procedūras rezultāts ir dziļa muskuļu atslābināšanās un pilnīga relaksācija, stresa un saspringuma noņemšana, miega uzlabošanās. Procedūra uz ūdens gultas ir pielīdzināma pilnvērtīgam 6 stundu miegam. Ūdens gultas tiek piedāvātas kā atsevišķa procedūra, kā arī kopā ar ietīšanu, apvienojot relaksāciju ar kosmētisko efektu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Thai massage

Taizemiešu masāža – tas ir labākais veids, kā noņemt saspringumu, atjaunot tonusu muskuļiem un mieru dvēselei. Masāžas laikā Jūs sajutīsiet ķermeņa lokanību un neticamu enerģijas pieplūdumu. Masāžu veic sertificēta meistare no Taizemes.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Ayurvedic massages

Ājurvēda ir senākā dziedniecības sistēma, kas veicina veselības saglabāšanu un cilvēka dzīves paildzināšanu. Sanskritā “ājur” nozīmē “dzīve” un “vēda” nozīmē “zināšana”, tātad ājurvēda ir “dzīves zināšana”. Saskaņā ar ājurvēdu veselība ir harmonijas līdzsvars starp ķermeni, prātu un apkārtējo vidi. Disbalanss starp tiem izraisa dažādas slimības. Ājurvēdas masāža tiek veikta ar siltu aromātisko eļļu un iedarbojas gan uz cilvēka fizisko ķermeni, gan arī uz citām cilvēka čaulām – ēterisko, emocionālo un mentālo ķermeni. Cilvēka organisms tiek sakārtots šajos līmeņos un atbrīvots ne tikai no dažādu slimību izraisītajām sekām, bet arī no to cēloņiem. Ājurvēdas masāžas veids tiek izvēlēts saskaņā ar klienta vēlmēm un veselības stāvokli.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Aromatic massages

Aromātiskā masāža – viegla visa ķermeņa masāža ar maigiem pieskārieniem, viegliem iespiedieniem, apļveida un stiepjošām kustībām, izmantojot dabiskas aromātiskās eļļas. Aromterapijas noslēpums ir divu atveseļošanās paņēmienu – klasiskās masāžas un aromātiskās masāžas – apvienošana. Aromātiskā masāža nodrošina ātru ēterisko eļļu iekļūšanu limfātiskajā sistēmā un nervu sistēmā, kur tiek aktivizētas organisma aizsargspējas. Ēteriskās eļļas pozitīvi iedarbojas uz elpošanas sistēmu, nervu sistēmu u. c.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Classical massages

Masāžas tiek veiktas ar klasiskiem masāžu paņēmieniem (glaudīšana, rīvēšana, mīcīšana un vibrācija), kuras uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju organismā, izvada lieko šķidrumu, atjauno organismu pēc fiziskās un garīgās slodzes.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Mountain Lavender

Tiek veikta ar siltām pindām: ārstniecisko augu sainīšiem, kas pildīti ar kalnu lavandas ziediem un jūras sāls kristāliem.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Island Treasures

Tiek veikta ar termālo krēmu (šokolādes, medus un mandeļu).

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Reflexology foot massage

Tiek veikta, stimulējot reflektoros punktus pēdās, kas veicina vielmaiņas un imunitātes uzlabošanos un pozitīvi ietekmē iekšējo orgānu un to sistēmas darbību.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Back massage

Tiek veikta visa muguras masāža: no kakla zonas līdz sēžas muskuļiem.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Massage for pregnant women

Tiek veikta ar klasiskajiem paņēmieniem, kas piemēroti grūtniecēm. Masāža grūtniecības laikā atvieglo sāpes mugurkaulā, kaklā, jostā, gurnos, kā arī kājās un pēdās. Tā veicina tūsku samazināšanos, sniedz viegluma sajūtu, labvēlīgi ietekmē pašsajūtu un uzlabo asinsriti. Šo procedūru veic mediķi ar speciālu sertifikātu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

General classical massage

Visa ķermeņa masāža no priekšpuses un mugurpuses. Ar masāžas palīdzību iespējams ievērojami uzlabot audu stāvokli, iekšējo orgānu darbību, nostiprināt imūnsistēmu, izkustināt pasīvos muskuļus, likvidēt muskuļu sāpes un uzlabot vispārējo pašsajūtu.

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

Hammam

Atpūta ūdens relaksācijas centrā “The Garden” (1 h) un 2 procedūras (1 h): 
• kosmētiskā pīlinga masāža ar cimdiņu Kessa 
• manuāla masāža ar ziepju putām uz silta marmora galda

Cena:

Ilgums:

Rezervēt proceduru

x

x

x
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
x